Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Вшановуємо пам’ять Шевченка
Відділ культури - новини
Thursday, 07 March 2013 23:31

001Щовесни, коли, тануть сніги
І у рясті ясніє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо пам'ять Шевченка.
                              
(М.Рильський)

 

Багато - багато років тому весна, в один з її березневих днів, подарувала Україні та всьому людству славетного Кобзаря, співця і сина України – Тараса Григоровича Шевченка.

Для багатьох поколінь українців Т. Г. Шевченко означає дуже багато. Великий Кобзар символізує душу українського народу і його гідність. Ми щиро захоплюємось високим образом поета, прозаїка, драматурга, художника, його громадянською принциповістю і моральною чистотою, почуттям соціальної і національної справедливості, відданості правди і свободи.

 Немає в Україні такої родини, в якій би не розповідали про славетного сина української землі – Тараса Григоровича Шевченка, в якій не були б знані його вірші, не лунали б його пісні. Творами Шевченка зачитуються і дорослі і діти.

В бібліотеці для дітей налагоджено творчі контакти, міцну співпрацю з дитячою художньою школою.
              Завдяки творчій співпраці до дня народження великого сина України в читальному залі відділу обслуговування 5-9 кл. 7 березня був організований і проведений літературно – мистецький вернісаж «На струнах Кобзаревої душі».

Захід розпочався зі знайомства дітей з експозицією виставки, влаштованої вчителями та учнями ДХШ «Кобзар у моєму житті ». Роботам маленьких творців притаманна яскрава індивідуальність та вдале поєднання кольорів.

Бібліотекар читального залу Гашевська Н.А. в доступній формі розповіла про життя маленького Тараса у кріпацтві, про викуп з неволі і подальше життя та творчість великого українського поета, письменника, художника, великого сина українського народу Т.Г. Шевченка.

Влаштована книжково-ілюстративну виставка «Крилате слово Кобзаря» ознайомила читачів із життєвим та творчим шляхом поета.

Захід сприяв знайомству дітей з різними напрямами сучасного мистецтва, а для юних творців - це чудова нагода проявити свою неповторність, свій талант.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати в читальний зал бібліотеки для дітей та познайомитися з чудовими малюнками, які протягом березня експонуватимуться у бібліотеці.

Свято закінчилось.. Згасла свічка. Але не згасло слово великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка. Воно палає і живе в наших серцях та наших помислах.

 

Завідуюча міською бібліотекою для дітей   А.Шклярук

01060109013301370144

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"