Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Святковий концерт приурочений Міжнародному жіночому дню 8 березня
Відділ культури - новини
Thursday, 07 March 2013 23:25

6 березня в міському будинку культури відбувся святковий концерт приурочений Міжнародному жіночому дню 8 березня .

   Зі словами вітання до усіх жінок звернулись міський голова Сергій Андрійович Антонюк та голова районної державної адміністрації Іван Кирилович Адамець .

   Концертна програма була наповнена номерами міського будинку культури та шкіл міста . Глядачі мали змогу насолодитись чарівними голосами Пінчука Олександра учня ЗОШ №8 , дуету у складі Євгенії Гаєвської та Ірини Вариводи міського будинку культури , Зигулі Віталія представника молодіжної громадської організації «Кедр» , дуету «Лілеї» міського будинку культури , Романюк Вероніки учениці НВК№3 . «Попурі на теми українських пісень» подарували учасники зразкового театру естрадної пісні «Водограй» . Для усіх мам «Пісню про маму» виконав дитячий вокальний ансамбль школи – інтернату . Віктор Камінський зачарував жінок грою на саксофоні . Як завжди запальними та яскравими танцями вражали усіх присутніх танцювальні колективи «Інеш» , «Віват» та «Ассорті» міського будинку культури. А танцювальна композиція «Віра Надія Любов» колективу «Овація» НВК№1 , вразив своєю ніжністю та граційністю. Жодне свято нашого міста не обходиться без муніципального духового оркестру під керівництвом Івана Кабація , не став винятком і цей святковий концерт. Свою любов та повагу для жінок дарували учасники народного аматорського колективу «Диксиленд».

     Указом президента України Віктора Федоровича Януковича 2013р проголошено роком дитячої творчості. Так склалось , що керівниками дитячих колективів , які дарували свою майстерність є чарівні та юні жінки . Це:

1.Керівник хореографічного     колективу «Овація» навчально-виховного комплексу №1 Іванна Бейзимова.

2. Керівник дитячого вокального ансамблю школи – інтернату , Марина Войтюк

3. керівник ансамблю сучасного танцю «Ассорті», Людмила Денесюк

4. керівник народного аматорського ансамблю спортивно-бального танцю «Віват», Олена Талімончук

5. керівник зразкового театру естрадної пісні «Водограй», Ольга Войтенко

6. керівник естрадно-хореографічного колективу «Інеш», Інна Гордійчук

7.музичний керівник НВК№3 Інна Котовська

Від міського голови Антонюка Сергія Андрійовича і відділу сім*ї молоді та спорту цих прекрасних жінок привітали квітами та побажали нових творчих звершень в роботі з підростаючим покоління , а для юних талантів вручили солодощі.

   Родзинкою свята стали чарівні ведучі Сергій Ковальчук та Іван Кунашенко.
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"