Нова дитяча краєзнавча книга
Thursday, 02 August 2012 22:16

0056Сьогодні в міській бібліотеці для дітей пройшла презентація нової дитячої краєзнавчої книжечки Василя Кравчука «Мобілочка для білочки».

До читальної зали 1-4 кл.     завітав   поет, письменник, фольклорист, краєзнавець, автор багатьох дитячих творів.

Під час зустрічі юні читачі, працівники бібліотеки поставили багато запитань, цікавилися творчістю поета та захоплюючою таємницею створення віршів, казок, пісень та зачаровано слухали розповіді автора.

Завідуюча бібліотекою для дітей  А.Шклярук

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"