Читання в парку « Книжкове дефіле – літо 2012»
Tuesday, 17 July 2012 18:51

P7060458Залучення до читання і популяризації дитячої книги серед юних мешканців міста Шепетівки є одним з пріоритетних напрямів роботи міської бібліотеки для дітей. Цьому сприяє систематична реалізація протягом багатьох років інноваційних циклів заходів, інформаційна робота з використанням новітніх технологій.

Бібліотекарі дитячої установи  дарують дітям радість спілкування з книгою не лише в стінах бібліотеки. Вже традиційними і бажаними для наших читачів стали виходи «на природу».

Ось і сьогодні в парку діти та їхні батьки познайомилися з книжковими новинками, періодичними виданнями і отримали рекламні запрошення до бібліотеки.

Під час таких виходів є все: захоплююча інтрига, море сміху і навіть діти знайомлять один з одним. І коли одне з таких свят відбувається, то дзвінкі дитячі голоси лунають далеко за межами парку, а від цього кожному стає радісно на серці.

Завідуюча міською бібліотекою для дітей       А.Шклярук

P7060449P7060481P7060491

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"