Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Читання в парку « Книжкове дефіле – літо 2012»
Відділ культури - новини
Tuesday, 17 July 2012 18:51

P7060458Залучення до читання і популяризації дитячої книги серед юних мешканців міста Шепетівки є одним з пріоритетних напрямів роботи міської бібліотеки для дітей. Цьому сприяє систематична реалізація протягом багатьох років інноваційних циклів заходів, інформаційна робота з використанням новітніх технологій.

Бібліотекарі дитячої установи  дарують дітям радість спілкування з книгою не лише в стінах бібліотеки. Вже традиційними і бажаними для наших читачів стали виходи «на природу».

Ось і сьогодні в парку діти та їхні батьки познайомилися з книжковими новинками, періодичними виданнями і отримали рекламні запрошення до бібліотеки.

Під час таких виходів є все: захоплююча інтрига, море сміху і навіть діти знайомлять один з одним. І коли одне з таких свят відбувається, то дзвінкі дитячі голоси лунають далеко за межами парку, а від цього кожному стає радісно на серці.

 

   Завідуюча міською бібліотекою для дітей       А.Шклярук

P7060449P7060481P7060491
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"