Управління статистики інформує
Заробітної плата в 2011 році на підприємствах Шепетівщини
Управління статистики інформує
Wednesday, 14 March 2012 21:24

Середньооблікова кількість штатних працівників (без урахування найманих працівни-ків статистично малих підприємств та зайнятих у громадян-підприємців) у січні - грудні 2011р. по місту становила 10675 осіб, по району – 4064 особи.

Номінальна заробітна плата, нарахована в середньому на одного штатного працівника, зайнятого в економіці м.Шепетівки (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у громадян-підприємців), у 2011р. становила 2200,35 грн., що у 2,2 рази перевищує рівень мінімальної заробітної плати (1004,00 грн.). Середня заробітна плата по місту була на 6,0% більша середньомісячної заробітної плати по Хмельницькій області.

Номінальна заробітна плата, нарахована в середньому на одного штатного працівника, зайнятого в економіці Шепетівського району (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та занятих у громадян-підприємців), у 2011 року становила 1800,73 грн., що у 1,8 рази перевищує рівень мінімальної заробітної плати. Середня заробітна плата по району за цей період була на 13,2% нижча середньомісячної заробітної плати по Хмельницькій області.

Рівень зареєстрованого безробіття

у Шепетівському районі на 1 січня 2012 року

Управління статистики у Шепетівському районі повідомляє, що рівень зареєстрованого безробіття станом на 1 січня 2012 року по Шепетівсь-

кому району складав – 2,3%. Мали статус безробітного 1074 особи.

Начальник управління статистики

у Шепетівському районі                                                     Л.І.Петросян