Управління статистики інформує
Оздоровлення дітей влітку 2011 року
Управління статистики інформує
Tuesday, 22 November 2011 19:13

Влітку 2011р. організацію відпочинку та оздоровлення дітей міста здійснювали 35 дитячих закладів відпочинку в яких оздоровились 4826 дітей (на 4,8% менше попереднього року).

Більше половини (60,0%) таких закладів – це табори з денним перебуванням. Особливою популярністю користувались 11 наметових містечок, де відпочило 21,2% дітей.

Першочергово забезпечувались оздоровленням та відпочинком діти соціально-незахищених категорій, серед них 68 дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, 83 дітей-інвалідів, 122 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 529 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Середня вартість людино-дня перебування дитини у закладі становила 17 грн.

До роботи в таборах міста було задіяно 513 працівників, з них 53,8% - педагогічний персонал.

В районі 66 закладів відпочинку та Рудня-Новенський дитячий позашкільний заклад оздоровлення та відпочинку заміського типу “Здоровя” прийняли 3723 дітей, що на 25,9% менше попереднього року. Майже третя частина оздоровлених – діти соціально-незахищених категорій.

Начальник управління статистики

у Шепетівському районі                                              Л.І.Петросян