Управління статистики інформує
Криміногенна ситуація за січень-вересень 2011р.
Управління статистики інформує
Saturday, 29 October 2011 19:58

Впродовж січня-вересня 2011р. в Шепетівському районі (включаючи показники по місту) зареєстровано 528 злочинів (за даними МВС України), що на 16,6% менше, ніж за відповідний період 2010р.

Із загального числа зафіксованих органами внутрішніх справ та прокуратури кримінальних проявів 48,9% – тяжкі та особливо тяжкі. Це на 12,5% менше кількості зареєстрованих злочинів у січні-вересні 2010 року.

В порівнянні з січнем-вереснем 2010р. зменшилась кількість зареєстрованих злочинів, скоєних:

-групою осіб в 1,9р.,

- у сфері господарської та службової діяльності на 31,4%,

-у громадських місцях на 30,3%,

-неповнолітніми або за їх участю на 18,5%,

- у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів на 16,2%,

-особами, які раніше вчиняли злочини на 5,0%.

Збільшилась кількість зареєстрованих злочинів, скоєних особами в стані алкогольного спяніння - на 10,1%.

Начальник управління статистики

у Шепетівському районі                                              Л.І.Петросян