Управління статистики інформує
Промислове виробництво підприємств м.Шепетівки за січень-вересень 2011 року
Управління статистики інформує
Wednesday, 19 October 2011 22:05

У січні–вересні 2011 року у добувній промисловості м.Шепетівки збільшився випуск гальки, гравію, щебеню і каменю дробленого на 30,8% порівняно до відповідного періоду попереднього року.

Зростання випуску продукції спостерігалось на підприємствах по виробництву харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів: виробництво круп зросло на 43,9%;   гороху лущеного полірованого (цілого, колотого) – в 2 р.; виробництво висівок та відходів від перероблення культур зернових, інших збільшилось на 26,3%.

Поряд з цим на підприємствах з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів скоротились обсяги виробництва продукції: зменшилось виробництво вікон, дверей, їх рам та порогів дерев’яних на 39,8%; випуск шпону, листів для фанери клеєної, деревини іншої, уздовж розпиляної, завтовшки 6 мм і менше, дощечок для олівців – на 7,3%; виробництво меблів зменшилось на 52,3%.

У целюлозно-паперовому виробництві, видавничій діяльності порівняно з січнем–вереснем 2010 року на 80,3% зменшено друкування книг; на 7,0% зменшено друкування газет, які виходять менше 4-х разів на тиждень.

За період з початку року підприємствами вироблено та відпущено теплової енергії на 52,4 тис. Гкал., що на 28,7% менше порівняно до відповідного періоду попереднього року.