Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Управління статистики інформує
Промислове виробництво підприємств м.Шепетівки за січень-вересень 2011 року
Управління статистики інформує
Wednesday, 19 October 2011 22:05

У січні–вересні 2011 року у добувній промисловості м.Шепетівки збільшився випуск гальки, гравію, щебеню і каменю дробленого на 30,8% порівняно до відповідного періоду попереднього року.

Зростання випуску продукції спостерігалось на підприємствах по виробництву харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів: виробництво круп зросло на 43,9%;   гороху лущеного полірованого (цілого, колотого) – в 2 р.; виробництво висівок та відходів від перероблення культур зернових, інших збільшилось на 26,3%.

Поряд з цим на підприємствах з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів скоротились обсяги виробництва продукції: зменшилось виробництво вікон, дверей, їх рам та порогів дерев’яних на 39,8%; випуск шпону, листів для фанери клеєної, деревини іншої, уздовж розпиляної, завтовшки 6 мм і менше, дощечок для олівців – на 7,3%; виробництво меблів зменшилось на 52,3%.

У целюлозно-паперовому виробництві, видавничій діяльності порівняно з січнем–вереснем 2010 року на 80,3% зменшено друкування книг; на 7,0% зменшено друкування газет, які виходять менше 4-х разів на тиждень.

За період з початку року підприємствами вироблено та відпущено теплової енергії на 52,4 тис. Гкал., що на 28,7% менше порівняно до відповідного періоду попереднього року.
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"