Управління статистики інформує
Про оплату населенням міста житлово-комунальних послуг у листопаді 2012р.
Управління статистики інформує
Wednesday, 19 December 2012 20:21

У листопаді 2012 року населенням міста сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 3426,0тис.грн., що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 225,6тис.грн. або на 7,0 %. Рівень сплати склав 79,3% від нарахованих сум.

Заборгованість населення перед підприємствами – надавачами послуг на кінець листопада становила 14854,6тис.грн. (з урахуванням заборгованості за попередні періоди). Найбільшу суму населення заборгувало за опалення – 6244,0тис.грн. За газопостачання борг становив 4005,0тис.грн., з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій 2903,1тис.грн., централізоване водопостачання та водовідведення 1702,5тис.грн.

Заборгованість зросла на 9,8% в порівнянні до суми заборгованості на початок року.

Начальник управління статистики

у Шепетівському районі                                             Л.І.Петросян