Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Управління статистики інформує
Заробітна плата в січні - березні 2012 році на підприємствах Шепетівщини
Управління статистики інформує
Tuesday, 19 June 2012 20:40

    Середньооблікова кількість штатних працівників (без урахування найманих працівни-ків статистично малих підприємств та зайнятих у громадян-підприємців) у січні - березні 2012р. по місту становила 9488 осіб, по району – 4082 особи.

Номінальна заробітна плата, нарахована в середньому на одного штатного працівника, зайнятого в економіці м.Шепетівки (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у громадян-підприємців), у січні – березні 2012р. становила 2426,87 грн., що у 2,3 рази перевищує рівень мінімальної заробітної плати (1073,00 грн.). Середня заробітна плата по місту була на 9,2% більшою середньомісячної заробітної плати по Хмельницькій області.

Номінальна заробітна плата, нарахована в середньому на одного штатного працівника, зайнятого в економіці Шепетівського району (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та занятих у громадян-підприємців), у січні - березні 2012 року становила 1873,79 грн., що у 1,7 рази перевищує рівень мінімальної заробітної плати. Середня заробітна плата по району за цей період була на 15,7% нижчою середньомісячної заробітної плати по Хмельницькій області.

Начальник Управління статистики

у Шепетівському районі                                                                                    Л.І.Петросян
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"