Управління статистики інформує
Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 травня 2012 року
Управління статистики інформує
Tuesday, 19 June 2012 20:38

Сума заборгованості із виплати заробітної плати працівникам м.Шепетівка порівняно з початком 2012 року зменшилась на 6,8 % , а з початком попереднього місяця збільшилась на 3,8% і на 1 травня 2012 року становила 4151,4 тис.грн., що дорівнювало 24,5 % суми боргу в цілому по області.

У структурі загальної суми заборгованості 7,1 % боргу припадає на економічно активні підприємства, 92,0 % - на підприємства, щодо яких впроваджена процедура віднов- лення платоспроможності боржника, або визнання банкрутом, 0,9% - на економічно неактивні підприємства .

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам економічно активних під- приємств міста склала 295,5 тис.грн., у тому числі 81,6 % нарахованої за попередні роки.

Сума заборгованості із виплати заробітної плати працівникам Шепетівського райо-

ну станом на 1 травня 2012 року становила 10,5 тис.грн. Вся сума боргу припадає на економічно активні підприємства.

Начальник управління статистики

у Шепетівському районі                                                                                         Л.І.Петросян