Управління статистики інформує
Діяльність підприємств сфери послуг у м.Шепетівці за січень–квітень 2012 року
Управління статистики інформує
Tuesday, 12 June 2012 17:13

За січень–квітень 2012р. підприємствами сфери нефінансових послуг для всіх споживачів міста реалізовано послуг (включаючи ПДВ) на суму 10,3 млн.грн., що більше проти січня–квітня 2011р. на 12,0%.

Послуги, надані населенню, становили 5,2 млн.грн., або 50,6% від загального обсягу реалізованих послуг. У середньому одним жителем міста спожито послуг на 120,3 грн. (у середньому по області – 166,8 грн.).