Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - новини
Інформація Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Friday, 06 April 2018 10:28

img_20180405_1234435 квітня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді І.Ляшук  та психологом О.Шарковою було проведено профілактичний захід щодо протидії торгівлі людьми серед учнів 8 класу ЗОШ №6.

Метою заходу було інформування підлітків про ризики щодо торгівлі людьми.

Визначили, що основними чинниками, через які підлітки та молодь можуть бути залучені в торгівлю людьми є:

- бідність та необхідність заробляти на життя, щоб допомогти сім'ї;

- прагнення до легкого «кращого життя»;

- нерозуміння дітьми, батьками або особами, які ними опікуються негативних наслідків, які можуть виникнути для дітей, що залишають сім'ю заради роботи;

- соціальне сирітство, безпритульність чи бездоглядність;

- невідвідування навчального закладу або неможливість оплатити навчання;

- недооцінка дітьми або батьками цінності освіти;

- насильство в сім'ї;

- політичні конфлікти або природні катастрофи, що призвели до розрухи в національній економіці або до втрати батьків;

- міграція в пошуках роботи;

- традиція переселення сільських дітей до міських родичів;

- гендерна дискримінація.

Профілактичний виховний захід зацікавив учнів своєю інформативністю та наочністю і яскравістю реальних прикладів із життя.