Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Шепетівська міжрайпрокуратура прийняла низку рішень за фактом загибелі неповнолітнього
Шепетівська міжрайонна прокуратура інформує
Thursday, 09 August 2012 21:01

Окремі засоби масової інформації повідомляли про нещасний випадок, який стався 8 червня 2012 року у с.Чотирбоки Шепетівського району, коли під час грози цегляна стіна старої лазні, де ховалися від дощу двоє неповнолітніх, обвалилася на них, внаслідок чого один помер на місці події.    

Як встановлено під час перевірки, проведеної Шепетівською міжрайонною прокуратурою, приміщення напівзруйнованої лазні у липні минулого року в ТОВ «Подільський господар-2004» придбав О. як громадянин, котрий згодом самостійно розпочав її демонтаж.

За результатами вивчення обставин нещасного випадку територіальним управлінням Держгірпромнагляду, причиною вказаної події є недодержання власником приміщення порядку організації та виконання будівельно-монтажних робіт. Водночас, цей випадок не пов’язаний з охороною праці, оскільки потерпілий неповнолітній не перебував у трудових відносинах з особою, котра здійснювала демонтаж будівлі, та не виконував її доручення.

Крім того, громадянин О. не є суб’єктом порушення вимог законодавства про охорону праці, що у свою чергу виключає в його діях склад злочинів, передбачених статтями 271 (порушення вимог законодавства про охорону праці) та 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

Враховуючи зазначене, Шепетівською міжрайонною прокуратурою 6 серпня 2012 року прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи щодо громадянина О. за ст.ст. 271, 272 КК України.

Окрім того, міжрайпрокуратурою вдруге скасовано незаконну постанову слідчого Шепетівського МВ УМВСУ в області про відмову у порушенні кримінальної справи за зазначеним фактом за ст.119 (вбивство через необережність) КК України та спрямовано матеріали до міськвідділу міліції для проведення додаткової перевірки. Відносно слідчого міжрайонною прокуратурою порушено дисциплінарне провадження за допущення тяганини та неналежної перевірки матеріалів даної події.

Шепетівською міжрайонною прокуратурою Чотирбоківському сільському голові внесено подання з вимогою спрямувати власнику лазні листа щодо демонтажу приміщення або приведення його у відповідність до норм закону, а також вирішити питання про притягнення до відповідальності посадовців сільради, винних у неналежному контролі за забезпеченням надійності і безпечності споруд, незалежно від форм власності. 

Виконувач обов’язків

міжрайонного прокурора                                                                О. Заремба

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"