Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Прокуратура відреагувала на шахрайські дії під час отримання допомоги «одинокими матерями»
Шепетівська міжрайонна прокуратура інформує
Tuesday, 07 August 2012 22:46

Шепетівська міжрайонна прокуратура відреагувала на шахрайські дії двох жінок, які незаконно отримали 60378 гривень у вигляді допомоги одиноким матерям.

Як встановлено прокурорською перевіркою з метою незаконного отримання коштів до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Шепетівської міської ради звернулись дві жительки м. Шепетівки, які на час отримання допомоги спільно проживали зі своїми співмешканцями (на потреби яких витрачали отриману допомогу), мали з ними спільних дітей та вели спільне господарство.

За результатами перевірки міжрайонною прокуратурою заявлено позови про відшкодування незаконно отриманих 60378 грн. бюджетних коштів та відносно «одиноких матерів» порушено кримінальні справи за ст. 190 КК України (шахрайство) в яких на даний час триває досудове слідство.

 

Прокурор Шепетівської

міжрайонної прокуратури                                                                              Р. Сафроняк

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"