Прокуратура відреагувала на шахрайські дії під час отримання допомоги «одинокими матерями»
Шепетівська міжрайонна прокуратура інформує
Tuesday, 07 August 2012 22:46

Шепетівська міжрайонна прокуратура відреагувала на шахрайські дії двох жінок, які незаконно отримали 60378 гривень у вигляді допомоги одиноким матерям.

Як встановлено прокурорською перевіркою з метою незаконного отримання коштів до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Шепетівської міської ради звернулись дві жительки м. Шепетівки, які на час отримання допомоги спільно проживали зі своїми співмешканцями (на потреби яких витрачали отриману допомогу), мали з ними спільних дітей та вели спільне господарство.

За результатами перевірки міжрайонною прокуратурою заявлено позови про відшкодування незаконно отриманих 60378 грн. бюджетних коштів та відносно «одиноких матерів» порушено кримінальні справи за ст. 190 КК України (шахрайство) в яких на даний час триває досудове слідство.

Прокурор Шепетівської

міжрайонної прокуратури                                                                              Р. Сафроняк