2013 рік
Monday, 13 November 2017 11:56

Старокостянтинівське шосе, 30Б м. Шепетівка (номер запису про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 8624) та будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул. Українська, 67В м. Шепетівка (номер запису про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 8623).

Власники вищезазначеного нерухомого майна мають право звернутися до виконавчого комітету Шепетівської міської ради (вул. Островського, 4 м. Шепетівка, E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ) з підтверджуючими правовстановлюючими документами на будівлю станції доочистки води з метою зняття нерухомого майна з обліку.