ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради
2014 рік
Tuesday, 25 March 2014 17:26

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» оголошується проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради, які відбудуться 23.04.2014 р. за адресою: м. Шепетівка, вул. Островського, 4, малий зал засідань. Початок зборів о 10.00 год.

Порядок денний:

• Інформація ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.
  • Обрання робочих органів зборів (лічильна комісія, голова зборів, секретар).
  • Проведення виборів до громадської ради на основі рейтингового голосування.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

Згідно з п. 8 Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, до заяви в обов’язковому порядку додаються:

• рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Заяви приймаються до 14.04.2014 р. включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою:  м. Шепетівка, вул. Островського, 4,  каб. 5, тел. 5-40-83   з 10.00 до 16.00 год., обідня перерва з 12.00 до 13.00, лише за наявності усіх вище зазначених додатків, передбачених вказаною постановою КМУ.