Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Обрали голову Громадської ради
Громадська рада - новини
Thursday, 26 January 2017 11:22

img_2275Вчора відбулося засідання Громадської ради міста Шепетівки. На порядок денний було винесено ряд питань: обрання голови та секретаря ради, затвердження плану Громадської ради на 2017 рік тощо.

Розпочали засідання ради із розгляду кандидатур на посаду керівника дорадчого органу.

Після обговорення присутні одноголосно підтримали кандидатуру Марини Ложкіної (Станиця Шепетівка Національної скаутської організації України «Пласт») на голову Громадської ради.

Стосовно секретаря, то дану посаду посів Дмитро Жоров (Шепетівська міська організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»). Таким чином Громадська рада частково сформувала свій керівний склад оскільки на засіданні не було обрано заступника Голови громадської ради.

Далі було затверджено орієнтовний план роботи Громадської ради на 2017 рік.

На завершення засідання, члени Громадської ради прийняли рішення Про організацію та проведення круглого столу щодо попередження суїцидальної поведінки дітей та підлітків.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"