Обрали голову Громадської ради
Громадська рада - новини
Thursday, 26 January 2017 11:22

img_2275Вчора відбулося засідання Громадської ради міста Шепетівки. На порядок денний було винесено ряд питань: обрання голови та секретаря ради, затвердження плану Громадської ради на 2017 рік тощо.

Розпочали засідання ради із розгляду кандидатур на посаду керівника дорадчого органу.

Після обговорення присутні одноголосно підтримали кандидатуру Марини Ложкіної (Станиця Шепетівка Національної скаутської організації України «Пласт») на голову Громадської ради.

Стосовно секретаря, то дану посаду посів Дмитро Жоров (Шепетівська міська організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»). Таким чином Громадська рада частково сформувала свій керівний склад оскільки на засіданні не було обрано заступника Голови громадської ради.

Далі було затверджено орієнтовний план роботи Громадської ради на 2017 рік.

На завершення засідання, члени Громадської ради прийняли рішення Про організацію та проведення круглого столу щодо попередження суїцидальної поведінки дітей та підлітків.