Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Громадська рада Шепетівки зібралася вдруге
Громадська рада - новини
Tuesday, 17 May 2016 14:26

5213 травня у великій залі міської ради відбулося чергове зібрання Громадської ради міста, яке розпочалося із хвилини мовчання за загиблими у зоні проведення АТО.

Головним питанням порядку денного було ухвалення орієнтовного плану роботи Громадської ради при виконавчому комітеті на 2016 рік.

На початку засідання присутні вивчили план роботи виконавчого комітету, аби максимально оперативно долучатися до аналізу проектів рішень виконавчого комітету та Шепетівської міської ради.

Присутні представники інститутів громадського суспільства внесли свої пропозиції до плану роботи з урахуванням роботи постійних комісій, які були створені Громадською радою.

Далі представники громадських організацій міста висловили пропозиції, які включили до плану роботи на 2016 рік .

Зокрема варто відмітити пропозиції стосовно співпраці із національною поліцією України, обмеження реалізації алкогольних напоїв після 23.00 год., облаштування світлофору для  незрячих біля приміщення УТОС, тощо. Також було запропоновано налагодити тісну співпрацю із органами місцевого самоврядування, через впровадження системи «Розумне місто».

Зі слів членів Громадської ради, даний сервіс діє у місті Нетішин та робить публічною інформацію стосовно звернень громадян, фінансових планів, петицій, електронних закупівель, тощо.

53

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"