Громадська рада Шепетівки зібралася вдруге
Громадська рада - новини
Tuesday, 17 May 2016 14:26

5213 травня у великій залі міської ради відбулося чергове зібрання Громадської ради міста, яке розпочалося із хвилини мовчання за загиблими у зоні проведення АТО.

Головним питанням порядку денного було ухвалення орієнтовного плану роботи Громадської ради при виконавчому комітеті на 2016 рік.

На початку засідання присутні вивчили план роботи виконавчого комітету, аби максимально оперативно долучатися до аналізу проектів рішень виконавчого комітету та Шепетівської міської ради.

Присутні представники інститутів громадського суспільства внесли свої пропозиції до плану роботи з урахуванням роботи постійних комісій, які були створені Громадською радою.

Далі представники громадських організацій міста висловили пропозиції, які включили до плану роботи на 2016 рік .

Зокрема варто відмітити пропозиції стосовно співпраці із національною поліцією України, обмеження реалізації алкогольних напоїв після 23.00 год., облаштування світлофору для  незрячих біля приміщення УТОС, тощо. Також було запропоновано налагодити тісну співпрацю із органами місцевого самоврядування, через впровадження системи «Розумне місто».

Зі слів членів Громадської ради, даний сервіс діє у місті Нетішин та робить публічною інформацію стосовно звернень громадян, фінансових планів, петицій, електронних закупівель, тощо.