При виконавчому комітеті оновлено склад Громадської ради
Громадська рада - новини
Friday, 22 April 2016 10:53

701Розвиток громадського суспільства, залучення громадськості до процесу вирішення питань місцевого значення є у пріоритетах діяльності міського голови Михайла Полодюка та виконавчого комітету міської ради.

З цією метою при виконавчому комітеті оновлено склад колегіального консультативно-дорадчого органу із представників інститутів громадянського суспільства – Громадську раду.

21 квітня відбулись установчі збори ради. До її складу ввійшло 27 представників громадських об'єднань, профспілкових організацій, осередків політичних партій та релігійних конфесій.

Звертаючись до присутніх, керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук зауважив: «Дуже приємно, що у нас у місті є стільки активних громадян, мешканців міста, які переймаються не лише власними проблемами, але й проблемами, соціально, політичного характеру усієї нашої громади. Сподіваюся, що Громадська рада нового скликання буде приймати активну участь у розробці та громадських обговореннях проектів рішень міської влади».

Члени нового консультативно-дорадчого органу у ході проведення установчих зборів, ухвалили новий склад органу, який буде чинним протягом 2 наступних років. Що ж до питання обрання голови Громадської ради, його заступників та секретаря, розподілу усіх учасників за профільними комісіями, які віддзеркалюють депутатські комісії Шепетівської міської ради 7-го скликання, то ці питання було вирішено розглянути у наступну середу - 27 квітня 2016 року о 10.00 год. у малому залі міської ради.