Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

При виконавчому комітеті оновлено склад Громадської ради
Громадська рада - новини
Friday, 22 April 2016 10:53

701Розвиток громадського суспільства, залучення громадськості до процесу вирішення питань місцевого значення є у пріоритетах діяльності міського голови Михайла Полодюка та виконавчого комітету міської ради.

З цією метою при виконавчому комітеті оновлено склад колегіального консультативно-дорадчого органу із представників інститутів громадянського суспільства – Громадську раду.

21 квітня відбулись установчі збори ради. До її складу ввійшло 27 представників громадських об'єднань, профспілкових організацій, осередків політичних партій та релігійних конфесій.

Звертаючись до присутніх, керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук зауважив: «Дуже приємно, що у нас у місті є стільки активних громадян, мешканців міста, які переймаються не лише власними проблемами, але й проблемами, соціально, політичного характеру усієї нашої громади. Сподіваюся, що Громадська рада нового скликання буде приймати активну участь у розробці та громадських обговореннях проектів рішень міської влади».

Члени нового консультативно-дорадчого органу у ході проведення установчих зборів, ухвалили новий склад органу, який буде чинним протягом 2 наступних років. Що ж до питання обрання голови Громадської ради, його заступників та секретаря, розподілу усіх учасників за профільними комісіями, які віддзеркалюють депутатські комісії Шепетівської міської ради 7-го скликання, то ці питання було вирішено розглянути у наступну середу - 27 квітня 2016 року о 10.00 год. у малому залі міської ради.

702

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"