Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Формування нового складу громадської ради розпочато
Громадська рада - новини
Tuesday, 22 March 2016 14:07

img_321121 березня відбулось перше засідання ініціативної групи з проведення установчих зборів громадської ради при міськвиконкомі.

Цього разу керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук, спеціалісти відділу інформації, преси та зв'язків з громадськістю, представники інститутів громадянського суспільства Шепетівки, яких делегувала громадська рада для участі в ініціативній групі, зібралися разом. Основним завданням засідання було визначення переліку необхідних документів, дати, часу, місця проведення установчих зборів для обрання нового складу громадської ради.

Громадська рада, як виборний, консультативно-дорадчий орган виконавчого комітету Шепетівської міської ради, має право розглядати, обговорювати та долучатись до розв'язання важливих соціально-політичних проблем нашого міста, висловлювати думку та інтереси громади до того, як орган місцевого самоврядування прийме відповідне рішення.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, які вважають, що їх голос міська влада має враховувати під час прийняття рішень місцевого значення.

Ініціативна група визначила 21 квітня – днем проведення установчих зборів з обрання нового складу громадської ради.

Таким чином, прийом заяв для участі в установчих зборах громадської ради розпочинається 24 березня і триватиме до 12 квітня цього року включно. Заяви прийматимуться ініціативною групою у відділі інформації, преси та зв'язків з громадськістю міськвиконкому за адресою: м. Шепетівка, вул. Островського, 4, кабінети №№ 4, 5.

Зразки документів можна завантажити з офіційного сайту Шепетівської міської ради у рубриці: Громадська рада http://shepetivka-rada.gov.ua/2011-04-23-20-44-36.html

Отож, закликаємо інститути громадянського суспільства Шепетівки подавати документи.

Детальна інформація за телефоном: (03840) 5-40-83

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"