Звіт голови громадської ради при міськвиконкомі за період 2014-2015 років
Громадська рада - новини
Wednesday, 16 March 2016 11:48

Громадська рада при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Розпорядженням в.о. міського голови Михайла Полодюка від 28 квітня 2014 року затверджено склад громадської ради при міськвиконкомі. До складу громадської ради ввійшло 30 представників інститутів громадянського суспільства Шепетівки.

Протягом двох років діяльності громадської ради відбулось 6 засідань і обговорено 23 актуальні для шепетівчан питання..

Зокрема, у 2014 році відбулось 4 засідання, під час яких розглянуто 17 питань:

1.     Про затвердження переліку комісій Громадської ради.

2.     Про затвердження персонального складу  та голів комісій Громадської ради.

3.     Про обрання правління Громадської ради.

4.     Про формування та затвердження плану роботи Громадської ради.

5.     Обговорення проекту Програми соціально-економічного розвитку м.Шепетівка на 2014 р.

6.  Про обговорення перспектив здійснення перевезення пільгових категорій у місті.

7.  Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

8.  Про підготовку до опалювального сезону 2014-2015 рр. та впровадження заходів з енергоефективності та енергетичної безпеки у місті Шепетівці.

9.  Про діяльність комунального підприємства «Шепетівське водопровідно-каналізаційне господарство» та встановлені тарифи на водопостачання та водовідведення.

10. Про впровадження інклюзивної освіти у навчальних закладах  міста.

11. Про проведену роботу з ремонту ДЮСШ та басейну.

12. Про обговорення заходів з нагоди відзначення Дня міста.

13. Про споруди для захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації на території міста Шепетівки.

14. Про роботу міського відділу УМВС України у Хмельницькі області щодо попередження скоєння правопорушень на території міста, в тому числіÂ  людьми ромської національності, а також яка проведена робота  щодо запобігання незаконного виготовлення і продажу алкогольних напоїв.

15. Обговорення проекту рішення сесії міської ради «Про впорядкування торгівлі алкогольними напоями на території м.Шепетівка».

16. Про роботу КП «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство» щодо зменшення кількості бродячих собак.

17. Про внесення пропозицій до плану роботи Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради на 2015 рік.

Протягом 2015 року відбулось 2 засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. У ході засідань розглянуто 5 питань. Зокрема:

1. Про виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту у місті Шепетівці протягом 2014 року.

2. Про спрощений Порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг з 1 травня 2015 року.

3. Про звернення до Президента України, голови ВРУ, Прем'єр-міністра України, СБУ щодо визволення з полону ДНР земляка Дмитра Куліша.

4. Про роботу дитячо-юнацької спортивної школи.

5. Про проведення в Україні часткової мобілізації.

Усі засідання громадської ради відбулись за участі міського голови Михайла Полодюка, представників виконавчого комітету, інших державних органів влади та керівників комунальних підприємств відповідно до піднятих громадськістю питань.

Усі протоколи засідань оприлюднені на офіційному сайті міської ради.