Громадська рада затвердила склад ініціативної групи
Громадська рада - новини
Wednesday, 16 March 2016 10:48

img_312715 березня відбулося засідання громадської ради, яку провів Анатолій Остапенко. Під час засідання він прозвітував про роботу консультативно-дорадчого органу за період 2014-2015 років. Члени громадської ради затвердили звіт голови та визнали роботу  органу задовільною.

Оскільки строк повноважень складу громадської ради завершується, представники об'єднань громадян затвердили склад ініціативної групи, яка буде займатися підготовкою установчих зборів з формування нового складу громадської ради. До складу ініціативної групи увійшли керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук, представники відділу інформації, преси та зв'язків з громадськістю та від інститутів громадянського суспільства: президент громадської організації «Федерація шахів міста Шепетівка» - Петро Береза, голова Шепетівської районної організації профспілки працівників охорони здоров'я України – Галина Василик, голова Шепетівської регіональної організації миротворців – Ігор Карчевський та голова Шепетівської міської партійної організації ВО «Батьківщина» - Ольга Єсіпова.

Ініціативна група визначить дату проведення та етапи підготовки установчих зборів, зразки заяв, порядок проведення установчих зборів, розгляне та проаналізує документи, отримані від інститутів громадянського суспільства, затвердять список учасників установчих зборів з формування нового складу громадської ради, визначить інші питання, які можуть виникати під час проведення зборів тощо.