Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Шепетівчани взяли участь у засіданні громадської ради
Громадська рада - новини
Friday, 26 June 2015 09:36

002219 червня відбулось чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. Участь у засіданні взяли в.о. міського голови Михайло Полодюк, голова громадської ради Анатолій Остапенко, члени громадської ради та шепетівчани. На порядок денний засідання винесено питання про роботу дитячо-юнацької спортивної школи та про проведення в Україні часткової мобілізації.

На початку засідання громадськість Шепетівки, що завітала до міськвиконкому, порушила питання щодо організації безкоштовного проїзду пенсіонерів у міському громадському транспорті.

Опісля бурхливих обговорень, голова Шепетівської міської організації Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни» Надія Лясковська разом із активними учасниками обговорень внесли пропозиції перевізникам аби вирішити питання пільгового проїзду пенсіонерів, зокрема збільшити кількість ранкових рейсів по всіх міських маршрутах, особливо в напрямку лікарні, розглянути питання про встановлення пільгового проїзду пенсіонерів по маршрутах, що курсують у режимі маршрутного таксі, або ж встановити пенсіонерам плату за проїзд у розмірі 1 грн.

Далі представники інститутів громадянського суспільства Шепетівки заслухали інформацію директора дитячо-юнацької спортивної школи Юрія Зайцева про роботу закладу. Незважаючи на досягнення вихованців школи у різних видах спорту, учасники засідання громадської ради висловили думку щодо недостатньої роботи вчителів та тренерів у напрямку фізичного розвитку підростаючого покоління, а також недостатній розвиток баскетболу та футболу на теренах міста.

Заступник Шепетівсько-Полонського військового комісара Олександр Юрін інформував громадськість про обов'язки, права та відповідальність громадян стосовно мобілізації.

На завершення засідання члени громадської ради обговорили питання добровільного об'єднання територіальних громад.

008

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"