Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Громадська рада долучається до процесу визволення земляка Дмитра Куліша з полону ДНР
Громадська рада - новини
Friday, 10 April 2015 12:31

000000089 квітня відбулось чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

Цього разу представники інститутів громадянського суспільства Шепетівки обговорили низку актуальних питань, зокрема, розглянули стан виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту у місті Шепетівці протягом 2014 року, ознайомилися із новими вимогами до отримання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також вирішили звернутися до Президента України, голови ВРУ, Прем'єр-міністра, СБУ щодо визволення з полону ДНР земляка Дмитра Куліша.

Заслухавши інформацію начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Наталії Стасюк, члени громадської ради вирішили зосередити увагу на відновленні спортивних майданчиків для дітей та порушили питання щодо закріплення майданчиків за установами та організаціями міста з метою допомоги у приведенні їх до ладу.

Також, аби пояснити для містян спрощений порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, керівники громадської ради запросили першого заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Людмилу Донкову. Людмила Анатоліївна роз'яснила, що квапитися і надсилати до управління заяви та декларації до 1 травня не варто. Адже шепетівчани у разі наявності прав на надання субсидії, у будь-якому разі отримають її з 1 квітня 2015 року, незалежно від дати звернення. Тобто, навіть якщо громадяни звернуться у червні, все одно субсидія буде нарахована починаючи з квітня місяця. З метою правильного заповнення декларацій та консультацій необхідно звернутися до спеціалістів управління по телефону 5-80-28. За цим номером можна записатись на прийом, у ході якого можна отримати вичерпну інформацію про призначення субсидії.

На завершення засідання члени громадської ради обговорили із очільником міста Михайлом Полодюком ситуацію про військовополоненого, який родом із Шепетівщини, Дмитра Куліша.

Дмитро, 1977 р.н., виконуючи завдання із захисту територіальної цілісності України у складі батальйону «Донбас» поблизу населеного пункту Іловайськ 29 серпня 2014 року потрапив у полон до терористів ДНР.

14 січня 2015 року нашому земляку висунули обвинувачення за ст. 427 КК ДНР та перевели до в'язниці. Терористи ДНР мають намір зробити показовий судовий процес над військовим та засудити його до 20 років ув'язнення, інкримінуючи йому жорстоке поводження з полоненими (факт не доведений).

Усі члени громадської ради одноголосно вирішили звернутися до Президента України, Голови СБУ, ВРУ, Прем'єр-міністра України та до народного депутата України від нашого виборчого округу Романа Мацоли з метою сприяння якнайшвидшого звільнення з полону нашого земляка.

Щиро сподіваємося, що спільними зусиллями влади та громади міста, військовополоненого вдасться визволити та надати необхідну медичну та психологічну допомогу.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"