Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новостворена Громадська рада організовує свою роботу та долучається до розв’язання проблем шепетівчан
Громадська рада - новини
Friday, 16 May 2014 14:23
5052Представники новоствореної Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради на своєму черговому засіданні 15 травня продовжили організацію своєї роботи.
З метою детального вивчення стану справ в різних сферах суспільного життя міста та надання пропозицій виконкому для вирішення проблемних питань, що турбують шепетівчан у Громадській раді утворено шість комісій, зокрема: 1. Комісія з питань етики, законності та правопорядку; 2. Комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, планування, бюджету, фінансів; 3. Комісія з питань розвитку промисловості, житлово-комунального господарства, підприємницької діяльності, транспорту, енергетики та зв’язку; 4. Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони навколишнього середовища; 5. Комісія з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я; 6. Комісія з питань культури, освіти, спорту та молодіжної політики.
Також члени Громадської ради для належної організації діяльності дорадчого органу утворили правління. До його складу увійшли: голова ради - Анатолій Остапенко, його заступники: Ольга Єсіпова, Петро Береза, голови комісій: Валентина Пасічник, Олександр Діхтярук, Павло Спеціальний, Ігор Карчевський, Галина Василик, Віталій Гуменюк і члени громадської ради Галина Веселкова та Ірина Сидоренко.
 Учасники Громадської ради у ході засідання сформували та затвердили план роботи на 2014 рік.
Під час засідання ради обговорено актуальні питання життя Шепетівки, одне з яких стосувалося Проекту Програми соціально-економічного розвитку міста на 2014 рік. Начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь, зауважив, що саме ця Програма є основою розвитку міста і включає в себе усі сфери життєдіяльності шепетівчан. Саме тому громадськості необхідно долучитися до обговорення проекту Програми та внести свої пропозиції, звернувшись до учасників Громадської ради або до управління економічного розвитку виконкому. Із документом можна ознайомитись на сайті міської ради в рубриці «Міська рада: проекти рішень міської ради: проекти рішень 54 сесії».
Користуючись присутністю начальника управління економічного розвитку, представники громадянського суспільства поцікавились у Олександра Михайловича про залучення інвестицій у місто. На що він повідомив, що сесією міської ради передано в оренду земельну ділянку, що знаходиться біля колишнього заводу культиваторів для створення там підприємства з використання сонячного випромінювання для отримання електроенергії. Обсяг інвестицій у підприємство складатиме 130 мільйонів гривен, будуть створенні десять робочих місць, а надходження до міського бюджету за оренду земельної ділянки складатиме 400 тис. гривень на рік. Олександр Гринь дав відповіді і на інші питання, що цікавили членів Громадської ради.
По завершенні засідання голова Громадської ради Анатолій Остапенко побажав представникам інститутів громадянського суспільства плідної та ефективної роботи у складі консультативно-дорадчого органу виконавчого комітету.
Відео про роботу Громадської ради можна переглянути за посиланням:

http://www.youtube.com/watch?v=9uNCRkmYwtM 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"