Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Голова громадської ради при виконкомі взяв участь у розширеному засіданні обласної громадської ради
Громадська рада - новини
Wednesday, 14 May 2014 10:04

Дедалі більше уваги громадськість приділяє обговоренню суспільно значимих питань аби донести їх до керівництва краю. Голова громадської ради при виконавчому комітеті міської ради Анатолій Остапенко взяв участь у розширеному засіданні громадської ради при облдержадміністрації. Засідання відбулось під головуванням Юрія Резнікова. У якості запрошеного на засіданні громадської ради завітав очільник області Леонід Прус. Питання, що порушувалися на засіданні стосувалися обговорення законопроекту щодо змін до Конституції України у питанні децентралізації повноважень та територіальної організації влади. Також важливим питанням стало обговорення ресурсів для підвищення обізнаності виборців щодо їх виборчих прав, виборчих процедур, механізмів реалізації та захисту виборчих прав, а також механізмів та можливостей для виборців брати участь у виборчому процесі.

По першому питанні поінформувала заступник начальника управління регіонального розвитку та будівництва ОДА Світлана Пасічник. Вона зазначила, що Урядом України розпочато широке обговорення основних засад самоврядування в Україні. Ці зміни передбачають децентралізацію влади шляхом передачі владних повноважень регіонам. Згідно концепції розробленої Урядом, в Україні має бути побудована проста та логічна система самоврядування, яка покликана забезпечити нормальне та комфортне життя для громадян у містах та селах. Для реалізації цих змін необхідним є внесення змін до Конституції. Міністерством регіонального розвитку та будівництва уже розроблено відповідний законопроект щодо внесення змін до основного закону держави.
Стосовно виборчого процесу поінформував голова Хмельницького обласного осередку всеукраїнського громадського об’єднання «Комітет виборців України» Юрій Ануфрієв. Він зазначив, що виборчий процес розпочався ще у березні, проте активна агітаційна робота почала здійснюватися у квітні, коли у газеті «Подільські вісті» вперше надруковано матеріал відповідної спрямованості. Наразі на Хмельниччині сформовано усі окружні та дільничні виборчі комісії, які активно займаються підготовкою до виборів Президента України 25 травня. Також було озвучено лідерів виборчої кампанії на теренах краю та відзначено плановість у виборчому процесі.
Очільник краю Леонід Прус наголосив на необхідності залучення громадськості до вирішення актуальних питань у тісній співпраці з представниками органів виконавчої влади. Адже громада краще знає свої проблеми та здатна повідомити владу про ці нагальні питання з метою їх вирішення.
Також представники громадської ради мали можливість по спілкуватися з Леонідом Івановичем по інших питаннях, що потребують його сприяння.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"