Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

У місті створено Громадську раду при виконавчому комітеті міської ради
Громадська рада - новини
Wednesday, 23 April 2014 15:08

Розвиток громадського суспільства, залучення громадськості до процесу вирішення питань місцевого значення є у пріоритетах діяльності виконавчого комітету міської ради. З цією метою при органі місцевого самоврядування та його виконкому комітеті створено колегіальний дорадчий орган із представників інститутів громадянського суспільства – Громадську раду.
Сьогодні відбулись її установчі збори. До складу ввійшло 30 представників громадських об’єднань, профспілкових організацій, осередків, політичних партій та релігійних конфесій.
Звертаючись до присутніх, керуючий справами виконавчого комітету Галина Островська зауважила: «Сьогодні міська влада зацікавлена у відкритості та прозорості своєї діяльності, конструктивному діалозі з громадськістю міста, саме тому, наразі, проводяться установчі збори Громадської ради при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради».

Члени нового консультативно-дорадчого органу у ході засідання обрали голову Громадської ради – Остапенка Анатолія Миколайовича та його заступників: Березу Петра Степановича, Єсіпову Ольгу Степанівну.
Також було вирішено наступне засідання Громадської ради провести 15 травня.


 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"