Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Громадська рада підтримала ініціативу Шепетівської міської ради щодо включення міста до 30-кілометрової зони спостереження Хмельницької АЕС
Громадська рада - новини
Thursday, 02 June 2011 02:00

02-06-112 червня 2011 року відбулось засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради. На порядок денний винесено питання щодо включення міста Шепетівка до 30-кілометрової зони спостереження Хмельницької АЕС.

Це питання є важливим для кожного мешканця Шепетівки, так як сьогодні майже 14 тисяч шепетівчан проживають у районах міста, які знаходяться на відстані менше 30 кілометрів від Хмельницької АЕС. В цій зоні знаходяться перспективні житлові масиви, населення яких становитиме більше 7 тисяч чоловік. У межах 30-кілометрової зони розташована й основна міська зона рекреації, новий питний водозабір «Лісова галявина», а також деякі підприємства, установи, організації, виробничі об’єкти.

Включення міста Шепетівки в Перелік населених пунктів, що входять до 30-кілометрової зони спостереження Хмельницької АЕС дасть можливість підвищити добробут населення шляхом отримання державних субвенцій на розвиток соціальної інфраструктури, збільшити відрахування до бюджетів всіх рівнів, дасть можливість перетворення зони ризику на інвестиційно-привабливий регіон за рахунок встановлення пільгового тарифу на електроенергію.

З огляду на вищезазначене представники громадської ради одноголосно підтримали ініціативу депутатів міської ради про включення міста до 30-кілометрової зони спостереження Хмельницької АЕС.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"