Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

На засіданні Громадської ради
Громадська рада - новини
Friday, 27 January 2012 02:00

27-01-1227 січня члени Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради обговорили питання про план роботи ради на 2012 рік, Програму соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік та заслухали інформацію голови Громадської ради при районній державній адміністрації про семінар з головами громадських рад у м.Києві.

Першим питанням порядку денного засідання Громадської ради ухвалено план роботи Громадської ради на 2012 рік. Після чого голова Громадської ради при районній державній адміністрації, член Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, Катерина Колбасовська інформувала присутніх про поїздку на кущовий семінар з головами громадських рад, який відбувся у м. Києві 21 грудня 2011 року.

На семінарі розглянуто питання про механізм участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, доступу до публічної інформації та антикорупційне законодавство. Цього року планується організація такого типу семінарів з головами громадських рад щокварталу. Основною метою їх є розвиток громадянського суспільства та напрацювання механізмів взаємодії влади і громадськості.

Завершилось засідання Громадської ради доповіддю начальника управління економічного розвитку виконавчого комітету міської ради Олександра Гриня про проект Програми соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік, як основного орієнтира розвитку Шепетівки. Відповідно до проекту бюджет міста планується збільшити на 14 % порівняно з 2011 роком за рахунок залучення інвестицій, ведення інноваційної діяльності підприємствами міста і таким чином підвищити соціальні стандарти життя шепетівчан.

Члени Громадської ради після ґрунтовного обговорення проекту внесли свої пропозиції до Програми.
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"