Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Конструктивна розмова представників виконавчого комітету міської ради та громадських організацій на засіданні Громадської ради
Громадська рада - новини
Tuesday, 19 July 2011 02:00

19-07-1119 липня відбулось засідання Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, на порядок денний якого винесено питання про стан благоустрою міста та реформування КП «Житлосервіс».

На засідання запрошені перший заступник міського голови Олександр Діхтярук, начальник управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин Андрій Савчук, керівники комунальних підприємств міста.

Андрій Романович доповів членам ради про благоустрій та реформування житлово-комунального господарства міста. В ході засідання обговорено проблемні питання, що стосуються облаштування місць дозвілля Шепетівки, сміттєзвалищ, ремонту доріг, процесу переходу функцій КП «Житлосервіс» до управлінських компаній тощо.

Представники громадських організацій отримали кваліфіковані роз’яснення Олександра Леонтійовича щодо витрат на ремонт доріг, плани та строки виконання робіт. Зокрема, перший заступник міського голови зауважив, що у зв’язку з відсутністю достатнього фінансування на території міста проводиться ямковий ремонт доріг, на який виділено з місцевого бюджету близько 500 тис. грн. Капітальний ремонт дороги буде проведено на вул. Старокостянтинівське шосе, на який виділено 1.300 млн. грн. з обласного бюджету. Деякі вулиці міста відсипані у щебеневому варіанті (вул. Ватутіна) із покриттям їх асфальтним полотном у майбутньому.

В ході спілкування представників влади і громадськості виникли пропозиції щодо покращення благоустрою міста шляхом залучення підприємців, формування змагальних настроїв серед жителів міста щодо облаштування дворів своїх житлових будинків, проведення профілактичної роботи щодо уникнення забруднення вулиць Шепетівки.

Усі присутні прийшли до висновку, що лише спільними зусиллями можна навести лад у Шепетівці та зробити місто охайним та привабливим для гостей.

Наступним важливим питанням засідання Громадської ради було питання реформування житлово-комунального господарства міста і в цьому контексті припинення діяльності КП «Житлосервіс» та передачі надання послуг у цій галузі управлінським компаніям. Так, за результатами проведеного виконкомом конкурсу право обслуговувати населення в сфері комунального забезпечення надано двом приватним компаніям «Управдом» та «Житлофонд». Це дасть можливість більш якісно і своєчасно розв’язувати комунальні проблеми шепетівчан. Працівники КП «Житлосетвіс» зберігають свої робочі місця, а плата за комунальні послуги залишається незмінною. Управлінські компанії будуть працювати на основі укладених з міською радою договорів та будуть підзвітні і підконтрольні їй.

Олександр Діхтярук наголосив, що перехід обслуговування житла до управлінських компаній потребує створення об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків. Такого типу об’єднання громадян має ряд переваг, основною з яких є можливість фінансування з державного бюджету на капітальний ремонт будинку.

Олександр Леонтійович також зауважив: «Загальновідомо, що сучасне житлово-комунальне господарство України в цілому та Шепетівки зокрема потребує реформування. Така ситуація в цій сфері вимагає дій від влади». Представники громадськості міста погодились із цим судженням та погодилися проводити роз’яснювальну роботу серед шепетівчан щодо створення ОСББ.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"