На засіданні Громадської ради – про актуальні питання
Громадська рада - новини
Tuesday, 27 September 2011 02:00

27-09-1127 вересня відбулось засідання Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, на порядку денного якого розглянуто питання: про реформування пенсійної системи, забезпечення населення міста Шепетівки пенсіями та про стан роботи Шепетівської громадської організації «Захист дітей війни»

Тетяною Ващук, заступником начальника відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду в м. Шепетівці надано представникам громадських організацій кваліфіковані роз’яснення щодо нормативно-правових засад Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», який набирає чинності з 1 жовтня цього року, особливу увагу приділяючи змінам, які передбачає ухвалений Закон.

Про стан роботи Шепетівської громадської організації «Захист дітей війни» інформувала голова громадської організації - Надія Лясковська, наголосила, що громадської організації «Захист дітей війни» надає безкоштовно консультації юриста і складання адміністративних позовів. За період роботи цієї організації з 2008 по 2011рр більше тисячі позивачів відстояли своє право отримати доплату до пенсій за попередні роки.