Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

На засіданні Громадської ради – про актуальні питання
Громадська рада - новини
Tuesday, 27 September 2011 02:00

       27-09-1127 вересня відбулось засідання Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, на порядку денного якого розглянуто питання: про реформування пенсійної системи, забезпечення населення міста Шепетівки пенсіями та про стан роботи Шепетівської громадської організації «Захист дітей війни»

Тетяною Ващук, заступником начальника відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду в м. Шепетівці надано представникам громадських організацій кваліфіковані роз’яснення щодо нормативно-правових засад Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», який набирає чинності з 1 жовтня цього року, особливу увагу приділяючи змінам, які передбачає ухвалений Закон.

Про стан роботи Шепетівської громадської організації «Захист дітей війни» інформувала голова громадської організації - Надія Лясковська, наголосила, що громадської організації «Захист дітей війни» надає безкоштовно консультації юриста і складання адміністративних позовів. За період роботи цієї організації з 2008 по 2011рр більше тисячі позивачів відстояли своє право отримати доплату до пенсій за попередні роки.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"