Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Відбувся черговий прийом громадян
Tuesday, 10 April 2018 15:19

img_20180406_1008376 квітня відбувся черговий прийом громадян. Зустріч з шепетівчанами провів міський голова Михайло Полодюк.

До Михайла Івановича звернулись чорнобильці на чолі із головою громадської організації «Союз Чорнобиль» Миколою Григоровичем Чайкою щодо виплати матеріальної допомоги у зв'язку із черговими роковинами аварії на ЧАЕС. Також члени об'єднання громадян просили частково профінансувати лікуваня чорнобильців з міського бюджету - оплатити вартість медикаментів. Михайло Полодюк запропонував заявникам підготувати зверення, де зазначити перелік ліків. Відповідний проект рішення буде винесений на сесію міської ради з метою виділення коштів.

На прийом завітали представники громадської організації УТОС з проханням фінансово підтримати об'єднання, яке у червні буде відзначати своє 85-ти річчя. Голова первинної територіальної організації УТОС Тетяна Логвіненко звернулася щодо фінасування перевезення членів громадської організації на конкурс хорового співу, який відбудеться у Чернівцях.

Також у ході прийому до міського голови звернулися шепетівчани, яким відмовили в отриманні ліків у Центрі первинної медико-санітарної допомоги, що розміщується в приміщеннях Центральної районної лікарні. Михайло Полодюк дав вказівку вивчити питання щодо звернень головного лікаря Шепетівського Центру ПМСД Андрія Нечипорука з початку календарного року щодо потреб Центру ПМСД у закупівлі ліків для міського населення.

Загалом, міський голова прийняв усіх заявників, питання які потребують більш детального вивчення та опрацювання, були передані на розгляд відповідним управлінням та відділам міськвиконкому.

img_20180406_104142

img_20180406_105016

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"