Інформація Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області
Friday, 13 April 2018 10:48

fond_derzh_mНа виконання доручення Кабінету Міністрів України від 06.03.2013 №1552/6/1-09, Фондом державного майна України у відповідномті до вимог частини 4 статті 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», здійснюється робота з формування переліку об'єктів власності, які тимчасово не використовуються та відповідно до вимог чинного законодавства можуть розглядатися як потенційні об'єкти оренди.

Для ширшого висвітлення та з метою підвищення ефективності використання державного майна, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області надає перелік обєктів державного нерухомого майна, що пропонуються для надання в оренду.

Перелік обєктів державного нерухомого майна, що пропонуються для надання в оренду