Thursday, 12 April 2018 12:08

ogoloshenaІнформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 02квітня 2018 року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє, що Приватне підприємство «Сокіл СК» (Хмельницька обл.м.Шепетівкавул.Героїв Небесної Сотні,41) визначено переможцем конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності з виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 0,0800 га, яка розташована за адресою: Хмельницька область, м.Шепетівка, вул.Судилківська,179-А для будівництва та обслуговуваннябудівельторгівлі (кадастровий номер 6810700000:01:009:0399).

Голова конкурсної комісії,

Перший заступник міського голови В.Вихівський