До уваги керівників підприємств Шепетівки!
Friday, 23 March 2018 15:27

ogoloshenaЗ метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, інформуємо про нові міжнародні програми для підприємств:

1. Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЕС», зі стажуванням у Biдні. Програма включає у себе навчання у Києвi з австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння у пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту у Відень. Інформація в додатку.

2. Служба старших експертів (SES, Бонн) — надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З допомогою Служби старших експертів підприємства можуть запросити для вирішення конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від 3 тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі. Інформація додається.

Бажаючих прийняти участь к вищезазначених програмах просимо повідомити відділ підприємництва та аналізу управління економічного розвитку до 9 квітня 2018 року за телефоном: 4-01-52 або наЕ-mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

За більш детальною інформацією можна звертатись у Центр бізнес-освіти Київської Торгово-промислової палати. Контактна особа: Леся Засульська, тел. (044) 235-82-96; e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it /

Додатки: 1)інформація щодо Австрійської програми, 2)інформація щодо Служби старших експертів, 3) анкета учасника

Додатки