Шепетівський міськрайонний відділ ДВС інформує
Friday, 23 March 2018 14:27

alimenty6 лютого 2018 року набрав чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Із запровадженням законодавчих змін щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, державними виконавцями Шепетівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції активно проводяться роз'яснювальні роботи із боржниками, проінформовано про особливості впровадження норм чинного законодавства щодо посилення відповідальності за несплату аліментів та застосування нових заходів примусу до неплатників аліментів. Працівниками виконавчої служби здійснюється складання протоколів про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Заходи примусового характеру дають свої результати. З метою уникнення відповідальності, у відділі спостерігається активізація примусового погашення заборгованості зі сплати аліментів.

Завдяки заходам примусового характеру, роз'яснювальним роботам, боржниками протягом лютого – березня 2018 сплачено 1060250 грн заборгованості зі сплати аліментів. Надалі працівниками відділу вживаються вищевказані заходи, щодо злісних неплатників аліментів.

Т.І.Лапінська

Заступник начальника