Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

У Шепетівці створять реєстр дітей шкільного віку
Friday, 23 March 2018 14:16

img_232522 березня заступник міського голови Наталія Стасюк провела оперативну нараду з питань організації роботи на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів».

Участь у нараді взяли: начальник служби у справах дітей Катерина Купрацевич, начальник відділу у справах сім'ї та молоді управління у справах сім'ї, молоді та спорту Алла Гайдай, директор міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Вінницька, начальник відділу реєстрації місця проживання Тамара Герасимчук, головний спеціаліст управління освіти Людмила Басистюк, адміністравтор ЦНАПу Роман Мартинюк, представник сектору ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції Ольга Семенюк та представники управлінських компаній.

Учасники засідання обговорили умови створення у Шепетівці реєстру (бази даних) дітей шкільного віку від 6 до 18 років, які повинні здобувати загальну середню освіту, та учнів по кожному року народження за певною формою.

Облік дітей ведеться в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Міська рада має організувати ведення обліку дітей шкільного віку із залученням відповідних територіальних органів Національної поліції та служб у справах дітей.

Окремим важливим пунктом учасники наради розглянули організацію механізму збору необхідної інформації. Дані про дітей шкільного віку будуть отримуватися від навчальних закладів, служби у справах дітей, спеціальних установ і закладів, які здійснюють їх соціальний захист і профілактику правопорушень, також від органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, житлово-експлуатаційних організацій тощо.

На даний час питання вивчається для подальшої підготовки проекту рішення та розгляду його на засіданні виконавчого комітету.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"