Про скликання ХХХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання
Friday, 23 March 2018 12:01

ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

22.03.2018р. м. Шепетівка №-50-2018р.

Про скликання ХХХVІІІ сесії

міської ради VІІ скликання

Відповідно п. 8 ч. 4 ст.13, п. 1 ст. 30 Регламенту міської ради VІІ скликання, керуючись п.8 ч.4 ст.42, ч. 4,5 ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати ХХХVІІІ сесію міської ради VІІ скликання 05 квітня 2018 року о 10.00 год. у великій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради (І-ий поверх).

2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути такі питання:

2.1. Про внесення змін до бюджету міста на 2018 рік.

2.2. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку м. Шепетівки на 2018 рік.

2.3. Про Програму зайнятості населення м. Шепетівки на 2018-2022 роки.

2.4. Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м. Шепетівка на 2018-2020 роки.

2.5. Питання врегулювання земельних відносин.

2.6. Інші.

3. На сесію запросити депутатів Хмельницької обласної ради, заступників міського голови, членів виконавчого комітету Шепетівської міської ради, начальників управлінь та відділів виконавчих органів та виконавчого комітету Шепетівської міської ради, керівників підприємств, організацій, установ міста та представників місцевих ЗМІ.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради М. Ю. Кикотя.

Міський голова М. І. Полодюк