Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Затвердили кошторисні документації
Friday, 23 March 2018 11:11

img_233422 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний винесено 29 питань.

На початку засідання присутні заслухали доповідь начальника сектору з питань Державного архітектурного будівельного контролю міськвиконкому Михайла Малика. Він доповів про роботу та функції відділу.

Далі члени виконавчого комітету затвердили склад конкурсного комітету по визначенню перевізників пасажирів на регулярних міських автобусних маршрутах загального користування.

Наступним питанням прийнято рішення про реєстрацію колективних договорів державного підприємства «Шепетівський лісгосп», загальноосвітньої школи №8 та внесено зміни до чинного колективного договору Локомотивного депо Шепетівка.

Про план роботи виконавчого комітету Шепетівської міської ради на ІІ квартал 2018 року доповів керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук.

Окрім цього на засіданні виконавчого комітету були розглянуті питання містобудування та архітектури, видалення зелених насаджень, затвердження кошторисних документацій на поточний ремонт покриття Старокостянтинівського шосе, вулиці Герої Небесної Сотні, тротуару до дошкільного навчального закладу №1 «Перлинка», благоустрою території навколо пам’ятного знаку «Жертвам політичних репресій» по вулиці Валі Котика, на капітальні ремонти мереж зовнішнього освітлення вулиць Уляни Громової, Ігоря Сікорського, Лізи Шевцової, Зої Космодем'янської, Олега Кошового, а також на капітальний ремонт частини аварійної ділянки водоводу по вулицях Митрополита Шептицького та Лозовій.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"