Комісія міської ради визначила переможця
Thursday, 22 March 2018 11:33

img_2318Після оголошеної перерви, вчора продовжилося засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м. Шепетівка — будівлі міського центру культури та дозвілля ім. М.Островського разом із земельною ділянкою.

На засідання комісії прибув директор ТОВ «Виробниче об'єднання КМЗ», який був допущений до конкурсу.

Члени комісії внесли свої пропозиції щодо зобов'язань інвестора у разі визначення його переможцем. Після обговорення ТОВ «Виробниче об'єднання КМЗ» взяло на себе наступні письмові зобов'язання:

— оплатити витрати, пов'язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу будівлі та протягом 1 місяця після укладення договору купівлі-продажу повністю відшкодовує витрати, пов'язані з підготовкою об'єкта до приватизації;

— не пізніше 4 років з моменту укладення договору купівлі-продажу:

• провести капітальний ремонту даху;

• провести капітальний ремонту фасаду;

• замінити вікна та двері;

• встановити систему автономного опалення;

• гарантує збереження профілю діяльності об'єкта (100 глядацьких місць).

— ТОВ «ВО «КМЗ» погоджується на прийняття об'єкта у власність після виконання взятих на себе зобов'язань та договору купівлі-продажу міського центру та дозвілля ім. М. Островського.

З урахуванням зобов'язань інвестора комісія визначила переможцем ТОВ «Виробниче об'єднання КМЗ». Вартість продажу міського центру культури та дозвілля ім. М.Островського складе 3 мільйони 371 тисяча 400 гривень.

Рішення конкурсної комісії буде винесене на розгляд сесії Шепетівської міської ради з подальшим укладанням договору купівлі-продажу, в якому будуть зазначенні усі зобов'язання інвестора.