Відбулись громадські слухання
Wednesday, 21 March 2018 11:18

img_231020 березня о 14:00 у сесійній залі Шепетівської міської ради відбулись громадські слухання по обговоренню проекту рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік на території міста Шепетівка», який представила присутнім начальник відділу доходів фінансового управління міської ради Наталія Мамчур.

Під час обговорення проекту рішення були присутні міський голова Михайло Полодюк, керівники структурних підрозділів виконкому, депутати міської ради, підприємці, громадськість.

Відповідний проект регуляторного акту розроблено фінансовим управлінням міської ради з метою виконання вимог п.12.3.4 статті 12 Податкового кодексу України та передбачає встановлення розмірів:

— податку на майно, що складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю;

— єдиного податку;

— туристичного збору;

— збору за місця для паркування транспортних засобів.

Пропозиції до проекту регуляторного акта надали депутати міської ради Галина Веселкова, Віталій Примак, Інна Сікора, член Координаційної ради Сергій Косуха, приватний підприємець О.Ковальчук.

Після закінчення терміну обговорення (23.03.2018) та експертного висновку відповідальної постійної депутатської комісії з питань розвитку промисловості, житлово-комунального господарства, підприємницької діяльності, транспорту, енергетики та зв'язку, даний проект регуляторного акту буде направлено на погодження до Держпідприємництва, з подальшим винесенням на розгляд депутатських комісій та на засідання сесії Шепетівської міської ради.