Відбувя черговий прийом громадян
Friday, 02 February 2018 23:10

img_18582 лютого міський голова Михайло Полодюк разом із першим заступником Володимиром Вихівським провів черговий особистий прийом шепетівчан.

Основні питання, з якими цього дня звернулись громадяни - це питання житлово комунальної сфери. Особливо шепетівчан зараз цікавить питання встановлення індивідуального опалення та дотримання процедури оформлення документації. Усім заявникам було надано детальні роз'яснення з цих питань.

Також в ході прийому було вирішено технічне питання з яким звернувся молодий чоловік. В іншому випадку шепетівчанину допомогли в оформленні документів на отримання матеріальної допомоги на дороговартісне лікування.

Міський голова вислухав усіх бажаючих з ним зустрітися, дав вичерпні відповіді та доручив керівникам відповідних підрозділів знайти шляхи вирішення ситуацій громадян що звернулися.