У центрі міста знову розважалися вандали
Friday, 02 February 2018 09:09

img_1838Як повідомив керівник Шепетівського ремонтно-експлуатаційного підприємства Юрій Шайнога, сьогодні вночі невідомі повністю знищили декілька сміттєвих урн на вулиці Героїв Небесної Сотні.

Зловмисники потрощили смітники по обидва боки дороги, викидаючи їх на проїжджу частину, де й залишили. Про факт вандалізму уже повідомили в поліцію.

Нагадаємо, що у травні 2017 року на кількох вулицях міста встановили нові сміттєві урни, які було закуплено за кошти місцевого бюджету, а вже у червні декілька з них було вкрадено.

Такі прояви вандалізму зазвичай не набирають широкого розголосу в місті, однак створюють некомфортне середовище. Хочеться сподіватися на зростання самосвідомості та культурного рівня містян. Може й такий «дикий люд» згодом звикне, що в урну потрібно кидати сміття, а не ламати.