Про скликання ХХХV сесії міської ради VІІ скликання
Wednesday, 31 January 2018 14:33

ШЕПЕТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

31.01.2018р. м. Шепетівка №-14-2018р.

Про скликання ХХХV сесії

міської ради VІІ скликання

Відповідно п. 8 ч. 4 ст.13, п. 1 ст. 30 Регламенту міської ради VІІ скликання, керуючись п.8 ч.4 ст.42, ч. 4,5 ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати ХХХV сесію міської ради VІІ скликання 15 лютого 2018 року о 10.00 год. у великій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради (І-ий поверх).

2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути такі питання:

2.1. Про внесення змін до бюджету міста на 2018 рік;

2.2. Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2018 – 2020 рр.;

2.3. Про затвердження міської Програми «Зміцнення матеріально – технічної бази КЗ «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та покращення надання первинної медико–санітарної допомоги міському населенню на 2018 – 2020роки»;

2.4. Питання врегулювання земельних відносин;

2.5. Інші.

3. На сесію запросити депутатів Хмельницької обласної ради, заступників міського голови, членів виконавчого комітету Шепетівської міської ради, начальників управлінь та відділів виконавчих органів та виконавчого комітету Шепетівської міської ради, керівників підприємств, організацій, установ міста та представників місцевих ЗМІ.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Кикотя М.Ю.

Міський голова М. І. Полодюк