У Шепетівці зустріли військових, що повернулися зі сходу України
Tuesday, 30 January 2018 16:44

img_1813Сьогодні міський голова Михайло Полодюк разом із заступником міського голови Наталією Стасюк, секретарем міської ради Миколою Кикотем та працівниками виконавчого комітету Шепетівської міської ради відвідали військову частину А 4127 та взяли участь у зустрічі військовослужбовців, які повернулися із зони АТО.

Вночі до Шепетівки прибуло четверо військовослужбовців: сержант Богдан Головко, старший солдат Сергій Бручковський, солдат Олександр Пипич та старший сержант Олександр Ніверчук. Військові повернулися після року служби на сході України в с.Гранітне, с.Старогнатівка та м.Волноваха (Донецька обл.).

Вже вранці на них чекали у військовій частині для урочистої зустрічі. Міський голова висловив вдячність за те, що вони боронили наше мирне життя та привітав із успішним поверненням додому.

Командир частини Олег Чернецький також привітав військовослужбовців та подякував за старанність, професіоналізм і сумлінне виконання службових завдань.

На завершення заходу військовослужбовці приймали подарунки і квіти від рідних, колег, друзів та керівництва міста.