Friday, 26 January 2018 15:27

sbuu1Шановні молоді громадяни України!

Захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності нашої держави – почесний обов'язок кожного громадянина України.

Попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів, направлених проти державної безпеки України, це завдання Служби безпеки України – державного правоохоронного органу спеціального призначення.

На сучасному етапі демократичного розвитку країни її спецслужба потребує кадрового оновлення.

Всі! Кому не байдужа безпека України, хто вважає себе патріотично налаштованим, високоінтелектуальним, комунікабельним, мужнім, фізично загартованим, з достатнім рівнем базових знань, із стійкою мотивацією до служби в органах державної безпеки та бажає отримати за державним замовленням якісну освіту, професію оперативного співробітника, юриста або стати перекладачем у сфері забезпечення державної безпеки, вступайте до вищих навчальних закладів Служби безпеки України!

Навчання здійснюється у Національній академії Служби безпеки України

(м. Київ) за напрямами підготовки «Державна безпека», «Філологія» та Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків) за напрямом підготовки «Право».

Престижна робота, вдала кар'єра та соціальний захист із боку держави Вам гарантовані.

Заяви для вступу на навчання до ВВНЗ СБ України приймаються

до 01 березня 2018 року в Управлінні СБ України у Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 19, тел.0382-698-447 (правила прийому до ВВНЗ СБУ: www.academy.ssu.gov.ua, www.nlu.edu.ua).

Прес-група УСБУ у Хмельницькій області