Міський голова провів нараду з керівниками навчальних закладів міста
Thursday, 25 January 2018 17:07

img_1784Сьогодні в малій залі засідань виконавчого комітету за участі міського голови Михайла Полодюка, заступника міського голови Наталії Стасюк, а також начальника фінансового управління Василя Дрища і начальника управління освіти Людмили Тихончук відбулась нарада з керівниками шкіл, дошкільних навчальних закладів та позашкільних навчальних закладів.

Присутні обговорили питання освітньої субвенції і господарські питання. Також освітяни ділилися досвідом впровадження інклюзивної освіти в своїх навчальних закладах та вирішення завдань, які постають перед ними згідно з вимогами чинного законодавства.

За результатами зустрічі були визначені основні напрями подальшої роботи.