Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ ШЕПЕТІВСЬКОГО ОБ'ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЗА 2017 РІК
Thursday, 25 January 2018 09:45

pfondРобота Шепетівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України спрямована на забезпечення своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат, поліпшення обслуговування громадян, збільшення власних надходжень, вдосконалення взаємодії з органами Державної фіскальної служби по забезпеченню надходження коштів від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, реалізації запланованих заходів.

За 2017 рік виплачено пенсіонерам міста та району пенсій та допомог на суму 746657,1 тис.грн. Призначено 779 нових пенсій та здійснено 5952 індивідуальних перерахунків пенсій.

З 1 жовтня проведено перерахунок пенсії в зв'язку з осучасненням заробітної плати та зміною соціальних стандартів відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" для 20,9 тис. пенсіонерів (або 93%). Середній розмір підвищення по управлінню склав 348,83 грн.

З початку року середній розмір пенсії по управлінню зріс на 413,56 грн. та склав 1999,59 грн.

За звітний період надійшло власних коштів в сумі 245,3 млн. грн., що на 93,2 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року, темпи росту власних надходжень склали 161,2%. Забезпеченість власними коштами 32,8 відсотка.

Ситуація з наповненням бюджету Пенсійного фонду залишається складною через значну тінізацію трудових відносин у країні, аналіз фонду оплати праці страхувальників за листопад показав, що 189 роботодавців виплачують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімального рівня 1022 найманим працівникам. Тому, легалізація заробітної плати є актуальним питанням, яке потребує вжиття спільних заходів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів. Пенсійний фонд у рамках своїх повноважень робить усе можливе, щоб змусити роботодавців дотримуватись трудового законодавства. По суб'єктах господарювання, які виплачують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімального рівня, щомісячно направляються матеріали до Шепетівської міської ради та районної адміністрації, Шепетівського відділення Славутської оДПІ головного управління ДФС у Хмельницькій області, соціальним партнерам. Здійснює роз'яснювальну роботу про переваги легалізації зарплат через засоби масової інформації, у трудових колективах.

Багато зусиль докладено до ліквідації заборгованості перед Пенсійним фондом України. Для цього вживаються заходи фінансово-економічного й адміністративного впливу. На 1 січня 2018 року залишаються несплаченими 1012,2 тис.грн., збільшення в порівнянні до 01.01.2017 р. складає 36,7 тис.грн. Значними залишаються борги за такими підприємствами як: КП "Грицівський РМЗ" - 474,5 тис.грн., ПрАТ "Шепетівський гранкар'єр "Пронекс" - 198,9 тис.грн., СТОВ "Полісся" - 97,1 тис.грн.,, ПрАТ "Шепетівське АТП1-6807" - 97,0 тис.грн., що складає майже 86,0% до загальної суми боргу.

Багато в чому ефективність стягнення заборгованості перед Фондом залежить від грамотно організованої роботи юридичної служби управління. Всю суму боргу перед Пенсійним фондом охоплено заходами примусового стягнення, наші юристи намагаються вплинути і на боржників, і на державних виконавців, аби пришвидшити процес по стягненню боргу. Як приклад таких ефективних дій можуть слугувати спільні з державними виконавцями виїзди до боржників для вилучення готівки, опису майна тощо. За результатом примусового стягнення заборгованості за 2017 рік до Пенсійного фонду надійшло 155,8 тис.грн. у рахунок погашення боргу.

Водночас посилено співпрацю органів Фонду з органами державної влади, органами місцевого самоврядування та соціальними партнерами щодо зменшення заборгованості перед Фондом. Зокрема, проведено 12 засідань комісій за участю управління Пенсійного фонду та боржників з питань забезпечення своєчасності сплати податків, зборів та інших обов'язкових платежів, 6 засідань робочої групи при начальнику управління, 13 засідань робочих груп та нарад з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, 12 спільних нарад з відділом ДВС, 12 спільних нарад з відділом ДВС та Шепетівським відділенням Славутської оДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області щодо стягнення єдиного внеску, 24 засідання комітетів кредиторів з арбітражними керуючими підприємств – банкрутів щодо належного виконання процедур, пов'язаних з відновленням платоспроможності підприємств, прискоренням ліквідаційних процедур, погашенням боргів та 5 засідань загальних зборів кредиторів.

Особливою ділянкою роботи є робота з громадянами. Не секрет, що одним із якісних показників, який позитивно характеризує роботу управління, є рівень обслуговування відвідувачів. Тож, саме для забезпечення спрощення процедури отримання послуг, скорочення термінів надання та підвищення їх якості, в управлінні у щоденному режимі працює зал обслуговування громадян, де протягом 2017 року побувало 27688 відвідувачів. Під час проведення виїзних днів працівниками управління було прийнято 290 осіб.

З метою заощадження часу громадян, які звертаються на особистий прийом до управління забезпечено роботу «гарячої» та «прямої» телефонних ліній. Так, протягом 12 місяців 2017 року на "гарячу" телефонну лінію звернулось 718 осіб на «пряму» - 67.

З метою роз'яснення питань законодавчих та нормативних актів з питань пенсійного забезпечення, прав застрахованих осіб, легалізації робочих місць та заробітної плати управлінням здійснюється грунтовна інформаційно-роз'яснювальна робота, в тому числі шляхом проведення нарад, зустрічей та семінарів з представниками трудових колективів, громадських організацій, соціальними партнерами, публікацій на сторінках друкованих видань, електронних ЗМІ та ін.

Роз'яснювальні матеріали опубліковані у газетах «Шепетівський вісник» та "День за днем".

Можна називати і інші цифрові підтвердження досягнень, а в цілому позитивна динаміка спостерігалась майже в усіх напрямках роботи Шепетівського об'єднаного управління Пенсійного фонду, що забезпечило якісну реалізацію пенсійного законодавства, виконання завдань та доручень Уряду, Пенсійного фонду України щодо утвердження страхових принципів соціального страхування та пенсійного забезпечення жителів Шепетівщини.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"