Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Засідання колегії служби у справах дітей
Wednesday, 24 January 2018 16:52

З метою координації зусиль органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності у вирішенні питань соціального захисту неповнолітніх, профілактики  злочинів та правопорушень  у виконавчому комітеті міської ради  працює  колегія служби у справах дітей. До  її складу  входять  правоохоронці, лікарі, соціальні працівники, педагоги тощо.

23 січня 2018 року відбулося виїзне засідання колегії служби у справах дітей на базі Шепетівської загальноосвітньої школи №8. Було заслухано 6 справ  учнів    щодо їх поведінки та пропусків уроків без поважних причин. Батьки та підлітки були попереджені про відповідальність за неналежну поведінку та безпідставні пропуски занять у школі. Також було обговорено питання про стан правовиховної роботи у ЗОШ №8.

Презентував школу її директор – Курганський О.О. Він повідомив членам колегії, що у школі навчається 377 дітей, з них 57% - діти соціально незахищених категорій населення. І саме така специфіка мікрорайону школи і вимагає нових прогресивних форм та методів виховної роботи з дітьми, а також їх родинами.

З інформацією про стан правовиховної роботи у школі виступила заступник директора з виховної роботи Громик О.А. Вона розповіла присутнім про досягнення та проблеми, які є у роботі з учнями, окреслила шляхи вирішення наявних проблем.

Під час обговорення даного питання начальник служби у справах дітей Купрацевич К.В. відзначила, що одним із головних завдань служби є профілактика дитячої злочинності, що спонукає її тісно співпрацювати з навчальними закладами. У ЗОШ №8 надзвичайно велика увага приділяється правовиховній роботі з дітьми. Директор школи забезпечує тісну співпрацю із службою та іншими суб’єктами соціальної роботи. Дуже відповідально працює соціальний педагог Морозова Т.Ю.  Психолог школи володіє інформацією про дітей. Школа на сьогодні є потужним закладом, який активно протидіє негативним явищам серед дітей.

Підсумувала обговорення заступник міського голови Стасюк Н.В. Вона зазначила, що необхідні нові форми і методи роботи, які будуть більш дієвими. Необхідно організовувати на базі школи виїздні консультпункти, де будуть залучені фахівці із соціальної роботи, психологи, інші спеціалісти. З обговореного питання було прийняте відповідне рішення.

Начальник служби у справах дітей Купрацевич К.В.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"